EĞİTİM

Öğrenmenin yaşam boyu bizlere eşlik eden bir yol arkadaşı olduğuna inanan Kavlak Avukatlık Bürosu, en değerli sermayesi bilgi olan biz hukukçuların öğrenme yolculuğunun bir ömür boyu sürdüğüne yürekten inanmakta ve öğrenmenin karşılıklı bir etkileşim olduğundan hareketle Kavlak Academy Eğitim Programlarına başlamış bulunmaktadır. Öncelikli hedefimiz, alanında uzman hukukçular, iş insanları, akademisyenler, dernekler ile öğrenciler arasında köprü kurarak programa kabul edilen seçkin öğrencileri üretken, yaratıcı ve çözümleyici hukukçular olarak yetiştirmektir.

Kavlak Academy eğitim programının sonunda üstün başarı gösteren öğrencilere mesleklerinde tecrübe sahibi, seçkin akıl hocalarını yol gösterici olarak atamaktadır. Böylelikle, Akademi süresince verilen eğitimler bitse dahi, öğrencilerin kişisel ve mesleki gelişimleri karşılıksız olarak desteklenmeye devam etmektedir.

Güzel bir geleceğin mesleğini en güzel şekliyle icra eden insanlar tarafından inşa edileceğine inanan Kavlak Avukatlık Bürosu olarak bir hayalden bugünlere getirdiğimiz Kavlak Akademi, Goethe’nin“yalnız bilmek yetmez uygulamak da gerek, yalnız istemek yetmez, yapmak da gerek” felsefesiyle; bilen, uygulayan, isteyen ve yapan öğrencileri ve meslektaşları ile birlikte büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.